Menu
Your Cart

Parawany plażowe

Parawany plażowe

Parawany plażowe ze względu na swoją popularność są określane mianem jednego ze znaków rozpoznawczych polskich plaż. Jest to znakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiem. Zapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plaży. Parawan umieszczony został na drewnianych kijach, dokładnie wyszlifowanych. Dodatkowym atutem jest rączka do wygodnego noszenia na ramieniu oraz sznurki ułatwiające składanie. Każdy kijek jest przymocowany do materiału co zabezpiecza przed wypadaniem kijków. Tunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu parawanu.

Tkanina: poliester

Wymiary: długość 7m / wysokość 80 cm /szerokość 100 cm

Wysokość kija: 100 cm

Jedną z głównych cech parawanów jest możliwość szybkiego ich złożenia oraz rozłożenia. Tą funkcjonalność uzyskuje się przez zastosowanie specjalnych elastycznych materiałów jak w parawanach plażowych lub zawiasów jak w parawanach skrzydłowych.

Parawan plażowy Pszczółka - Urocza Przytulanka na Plaży Parawan Pszczółka to połączenie uroku pszczółki z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym uroku doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk p..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Lemoniada - Orzeźwiający Relaks na Plaży Parawan Lemoniada to połączenie orzeźwiającego relaksu z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym świeżości doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawi..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Egzotyczne Owoce - Letnia Radość na Plaży Parawan Egzotyczne Owoce to symbol letniej radości na plaży. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym kolorów doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający eg..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Kolorowe Lody - Słodki Chill na Plaży Parawan Kolorowe Lody to połączenie słodkiego chillu z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym kolorów doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawi..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Papużki - Egzotyczna Przygoda na Plaży Parawan Papużki to połączenie egzotycznej przygody z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym kolorów doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawia..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Ananas - Tropikalny Relaks na Plaży Parawan Ananas to połączenie tropikalnego relaksu z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się tropikalnym doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający ananasa d..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Emotki - Radość na Plaży w Wersji Emoji Parawan Emotki to połączenie radości na plaży w wersji emoji z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym uśmiechu doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przeds..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Lody Arbuzowe - Słodki Chill na Plaży Parawan Lody Arbuzowe to połączenie słodkiego chillu z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się pełnym świeżości doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Kokos - Relaks Pod Palmami na Plaży Parawan Kokos to połączenie relaksu pod palmami z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się tropikalnym doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający kokosy doda..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Papaja - Egzotyczna Odskocznia na Plaży Parawan Papaja to połączenie egzotycznej odskoczni z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design sprawią, że korzystanie z niego stanie się egzotycznym doświadczeniem na plaży. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający papa..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Muszelki - Morski Klimat na Plaży Parawan Muszelki to połączenie morskiego klimatu z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design umożliwiają swobodne korzystanie z niego, wprowadzając na plażę odrobinę morskiego uroku. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający mu..
149.00zł
Netto:121.14zł
Parawan plażowy Beach - Morska Magia na Plaży Parawan Beach to połączenie morskiej magii z funkcjonalnością. Lekka konstrukcja i przenośny design umożliwiają swobodne korzystanie z niego, wprowadzając na plażę odrobinę morskiego klimatu. Dodatkowe atrakcje: Nadruk przedstawiający plażę doda..
149.00zł
Netto:121.14zł
Pokazuje 1 do 12 z 50 (5 Stron)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.