Menu
Your Cart

Parawany plażowe

Parawany plażowe

Parawany plażowe ze względu na swoją popularność są określane mianem jednego ze znaków rozpoznawczych polskich plaż. Jest to znakomita ochrona przed wiatrem i sypiącym piaskiem. Zapewniają odrobinę intymności na zatłoczonej plaży. Parawan umieszczony został na drewnianych kijach, dokładnie wyszlifowanych. Dodatkowym atutem jest rączka do wygodnego noszenia na ramieniu oraz sznurki ułatwiające składanie. Każdy kijek jest przymocowany do materiału co zabezpiecza przed wypadaniem kijków. Tunele na kijki są zszyte od góry, dzięki czemu materiał nie opada po rozłożeniu parawanu.

Tkanina: poliester

Wymiary: długość 7m / wysokość 80 cm /szerokość 100 cm

Wysokość kija: 100 cm

Jedną z głównych cech parawanów jest możliwość szybkiego ich złożenia oraz rozłożenia. Tą funkcjonalność uzyskuje się przez zastosowanie specjalnych elastycznych materiałów jak w parawanach plażowych lub zawiasów jak w parawanach skrzydłowych.

Parawan na plażę z nadrukiem cytryn na żółtym tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem cytryn na żółtym tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, zapewniając zar&oacut..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem egzotycznych owoców  tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem egzotycznych owoców na różowym tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku n..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem kolorowych lodów na białym tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem kolorowych lodów na białym tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, z..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem papużek Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem papużek. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, zapewniając zarówno ochronę przed słońcem, jak i prywa..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem ananasów na białym tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem ananasów na białym tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, zapewniając zar&o..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem emotek na niebieskim tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem emotek na niebieskim tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, zapewniając zarówno ..
129.00zł
Netto:104.88zł
Parawan na plażę z nadrukiem wakacyjnego wzoru na białym tle Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - parawan na plażę z unikalnym nadrukiem wakacyjnego wzoru na białym tle. Ten stylowy i praktyczny parawan jest idealnym towarzyszem podczas Twojego wypoczynku na plaży, zapewniając z..
129.00zł
Netto:104.88zł
Pokazuje 1 do 12 z 49 (5 Stron)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.