Menu
Your Cart

Worek Motyl

Worek Motyl
Worek Motyl
32.00zł
Netto: 26.02zł
  • Dostępny na zamówienie: Dostępny na zamówienie
  • Model: wrk0058

dostępne opcje

Worek/plecak z nadrukiem motyli na żółtym tle

Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - worek na plecy z unikalnymnadrukiem motyli na żółtym tle. Ten stylowy i praktyczny worek jest idealną opcją na przechowanie między innymi ręcznika lub ponczo plażowego, które możesz wybrać w jednym wzorze. Idealnie nada się na rower, aby zapakować trampki na zajęcia dodatkowe.

Charakterystyka worków na plecy

    Wielkość: Oferujemy worki w 2 różnych rozmiarach, aby dostosować się do Twoich preferencji i potrzeb. Rozmiary są obecnie dostępne w naszym magazynie i możemy zrealizować Twoje zamówienie w ciągu 48 godzin od momentu potwierdzenia płatności :

    DUŻY: długość 43cm | szerokość 35cm

    MAŁY: długość 38cm | szerokość 35cm
   

    Materiał : poliester
    Materiał ten cechuje się wysoką elastycznością.

    Unikalny nadruk: Nasz worek wyróżnia się nietuzinkowym nadrukiem przedstawiającym motyle na żółtym tle. Ten kolorowy wzór dodaje radości i charakteru. Będziesz się wyróżniać spośród tłumu i cieszyć się niepowtarzalnym stylem.
    
    Łatwość użytkowania:  Ze względu na wygodę, zaprojektowaliśmy worki które, są bardzo pojemne, a ich przechowywanie nie jest problematyczne :)

Cena i dostępność:

w naszej standardowej ofercie dostępne są dwa rozmiary worków na plecy. 
Zamówienia hurtowe i personalizacja:

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem hurtowym worków na plecy  z naszym unikalnym nadrukiem, prosimy o kontakt. Oferujemy korzystne ceny i elastyczne warunki dostawy dla zamówień hurtowych.

Jeżeli chciałbyś spersonalizować nadruk na workach,  również jesteśmy w stanie zrealizować Twoje indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby omówić szczegóły dotyczące personalizacji.

Nie zwlekaj! Zamów nasz worek na plecy z nadrukiem motyli na żółtym tle już dziś i ciesz się stylowym, wygodnym i funkcjonalnym dodatkiem.

worek duży
Wymiar DUŻY: długość 43cm | szerokość 35cm MAŁY: długość 38cm | szerokość 35cm
Materiał Poliester
Tworzone w Polsce
Bezpieczne zakupy
Najwyższa jakość
Darmowa dostawa od 299 zł
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.